Pracownia
Projektów
Różnych

5W TOTO Pracownia Projektów Rożnych, jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się wieloma rzeczami. Konserwujemy, przerabiamy, ulepszamy, odtwarzamy i wytwarzamy przedmioty, z których korzystamy my – ludzie. Zajmujemy się renowacją mebli. Tapicerujemy. Robimy meble na indywidualne zamówienie. Tworzymy całe aranżacje wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Jedną z największych zalet TOTO jest to, że wciąż powstaje. Nie jesteśmy w stanie określić i ująć w ramy tego, czym zajmujemy się na co dzień, ponieważ byłoby to na swój sposób ograniczenie, a ograniczenia zupełnie do nas nie pasują. Nasza pracownia pełna jest fruwających w powietrzu rozbrykanych pomysłów, które staramy się wychwytywać i urzeczywistniać tak szybko, jak to tylko możliwe. Fuzja barw, struktur, materiałów… połączona z nieumiejętnością trzymania się utartych schematów daje nieprzewidywalne i niesamowite efekty!

Korzystamy z ekologicznych produktów, które (tak jak i my) bardzo lubią recykling. Nie boimy się wykorzystywać materiałów, które już raz żyły – pozwalamy im na nowo nabrać witalności i funkcjonować w nieznanym dotąd wcieleniu.

,,Tworzywa” wychodzące spod naszych rąk pozbawione są zimnej doskonałości towarzyszącej mechanicznej produkcji.  Nie wstydzimy się tego, co nasze meble przeżyły, bo to cała ich historia i dusza. Jest to kolejny dowód na to, że jesteśmy doskonali w swojej niedoskonałości. Wyznacznikiem jakości produktu jest dla nas, oprócz jego wykonania, także (a może przede wszystkim) jego unikatowość. Nie lubimy duplikatów, a to daje naszym klientom gwarancję, że otrzymali od nas coś, czego nie ma nikt inny. Projekty, których się podejmujemy są spersonalizowane. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, realizując zamówienia indywidualne, projekty nietypowe, okiełznując wybujałą wyobraźnię i urzeczywistniając marzenia.

Poznajmy się! 🙂

Załoga sklepu
TOTO