Pracownia
Projektów
Różnych

Agata PrusakowskaZ Agatą (Agata Prusakowska; Menedżer ds.Projektów Różnych) sprawa jest na tyle trudna, że ciężko w kilku słowach zawrzeć o niej najważniejsze informacje. Wszystkich technicznych, remontowo-budowlanych umiejętności nauczyła się sama, po prostu próbując. Wiele osób zna, wszystko załatwi, wszędzie jej pełno. Dla niej nie ma zadań niemożliwych – trzeba tylko trochę poczekać, żeby zostały zrealizowane. W pracowni organizuje, koordynuje, zapewnia niezbędną ilość mleka do kawy. Poza tym ma ambicje dojść do czarnego pasa w Taekwon-do (trochę jeszcze zostało) i pojeździć po świecie na motocyklu.

Kontakt:
email: a.prusakowska@itoto.pl
tel: 531-209-546

Ze wszystkich nowin w Toto, Asia (Joanna Hrycalik; Menedżer Produkcyjnie Odpowiedzialny) póki co jest tą najnowszą. I nie jest to jedyne naj, które można byłoby jej przypisać! 🙂 Z zawodu renowator dzieł sztuki, dba by wszelkie plastyczne operacje na meblach były przeprowadzane sterylnie, fachowo, z jak najwyższą jakością i troską o zdrowie i życie pacjenta.
Tam, gdzie niektórym mogą przychodzić do głowy siłowe rozwiązania z użyciem piły i młotka, Asia znajduje metody. Zawsze można liczyć na jej pomoc, ale i przytyk w sprawach (nie) trzymania porządku w pracowni.
W słuchawkach, które ma na uszach częściej goszczą audiobooki aniżeli muzyka. Jej wielkim marzeniem jest zamieszkanie w USA, choć na trochę. My rzecz jasna wolimy ją jednak widzieć u nas 😉

Kontakt:
email: j.hrycalik@itoto.pl
tel: 791-12-33-44

Weronika (Weronika Mazurek; Specjalista ds. Kreacji i Kombinacji) u nas zajmuję się wszystkim. Trochę projektuje, trochę rysuje, trochę pracuje fizycznie, a najczęściej rozmyśla. Kiedy chce się czegoś nauczyć, chłonie wiedzę z szybkością błyskawicy. Nie ma zadania, którego nie wykona i nie ma płotu, którego nie przeskoczy.
Weroniki nie sposób przegadać. Mówi dużo, wielowątkowo, szybko przeskakując z tematu na temat. Kiedy przekazujesz jej ważną informację, wiedz, że Cię nie słucha, gdyż jest o 2 myśli z przodu, a jej głowę zaprzątają już kolejne realizacje i pomysły. Podejrzewamy, że jej czworonożny przyjaciel Rysik, który aspiruje do miana dyrektora kreatywnego w TOTO, podrzuca jej cichaczem najlepsze idee.
Robi wszystko, co wpadnie jej do głowy. Idzie wszędzie tam, gdzie poniosą ją nogi lub 2 kółka. Samotnie wałęsa się po świecie, odwiedza wiele muzycznych festiwali. Tańczy, niegdyś nawet zawodowo. Ciągle coś studiuje. Wypytuje. Dużo i szczerze się uśmiecha. Taka Weronika 😉

Kontakt:
email: w.mazurek@itoto.pl
tel: 794-340-835

Igor (Igor Popławski; Rajdowiec, Montażysta, Lakiernik – Specjalista) w pracowni odpowiedzialny jest za wykończenie powierzchni. Jest naszym mistrzem od farb i lakierów. Pistolet lakierniczy i polerka to jego zabawki 😉
Prywatnie… na pierwszy rzut oka cichy, spokojny. Oszczędny w słowach. Jednak energiczna jazda samochodem to coś, czego sobie nie odmawia. Szaleństwom na Woodstocku również 🙂 Nie boi się iść pod prąd. Rysikowi ani TOTO kanapki nie odda, ale potrafi ściąć włosy w ramach akcji dobroczynnej albo przyjąć pod swój dach kota w potrzebie 😉

Kontakt:
email: i.poplawski@itoto.pl

Pan Piotr (Piotr Jastrząb; Mistrz Produkcji) z wykształcenia Mistrz Tapicerski, z wyboru wielbiciel drewna. W szwalni radzi sobie nie gorzej niż niejedna doświadczona krawcowa, jednak jeśli jest wybór stawia na pył stolarski. Wychodzi z założenia, że śmieci nie istnieją – wszystko się kiedyś przyda, a przez długie lata pracy w zawodzie zebrał pokaźny kuferek rozmaitości. Po godzinach zapalony wędkarz, który uskutecznia weekendowe wypady nad rzekę, by móc zmierzyć się z rybą, a następnie sfotografować swoją zdobycz i darować jej życie.

A Prezes (TOTO; prezes)? Prezes – TOTO właśnie. Tu sprawa się trochę komplikuje, ponieważ z założenia prezes zarządza firmą. U nas nie wygląda to tak, jak powinno… Chociaż – tak, zarządza. Układa plan dnia. To on decyduje kiedy należy z nim wyjść na spacer, kiedy dolać wody, kiedy pogłaskać po brzuchu… Mamy jedną, najważniejszą (nieustaloną przez nas, a przez Prezesa) zasadę – jemy wspólne posiłki. Zawsze wyczuje jakąś szynkę! Cały Prezes – TOTO.